AT-K-S-26-4-W/7
pregled izdelka
Številka dela: AT-K-S-26-4-W/7
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CABLE MOD FLAT 4COND WHITE 7'
Podatkovni listi: AT-K-S-26-4-W/7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AT-K-S-26-4-W/7
Številka dela AT-K-S-26-4-W/7 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CABLE MOD FLAT 4COND WHITE 7' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74299 pcs Podatkovni list AT-K-S-26-4-W/7.pdf
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Bulk
Druga imena AT-K-S-26-4-W/7-R
AT-K-S-26-4-W/7-R-ND
delovna temperatura -
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Dolžina - vzvratna tuljava -
Dolžina - razširjena tuljava - Dolžina 7.0' (2.13m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Conductor Strand 7/0.0063" Material dirigenta Copper, Bare
Premer koluta - Širina kabla 0.189" (4.80mm)
Vrsta kabla Straight Višina kabla 0.097" (2.46mm)