AWG28-09/F-1/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWG28-09/F-1/300
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CBL RIBN 9COND 0.039 MULTI 300'
Podatkovni listi: AWG28-09/F-1/300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AWG28-09/F-1/300
Številka dela AWG28-09/F-1/300 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CBL RIBN 9COND 0.039 MULTI 300' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1158 pcs Podatkovni list AWG28-09/F-1/300.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija AWG
Širina traku 0.354" (9.00mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Druga imena AWG28-09/F-1/300-R delovna temperatura -10°C ~ 105°C
Število vodnikov 9 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Dolžina 300.0' (91.44m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Multiple
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolacijska upornost 100 MOhms
Prva oznaka dirigenta - Lastnosti -
natančen opis Flat Ribbon Cable Multiple 9 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG