AWG28-26/F-1/300
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWG28-26/F-1/300 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWG28-26/F-1/300
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CBL RIBN 26COND 0.039 MULTI 10'
Podatkovni listi: AWG28-26/F-1/300.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AWG28-26/F-1/300
Številka dela AWG28-26/F-1/300 Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CBL RIBN 26COND 0.039 MULTI 10' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10028 pcs Podatkovni list AWG28-26/F-1/300.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija AWG
Širina traku 1.024" (26.01mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.039" (1.00mm)
Druga imena AE26B-10 delovna temperatura -10°C ~ 105°C
Število vodnikov 26 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 10.0' (3.05m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Multiple Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Izolacijska upornost 100 MOhms Prva oznaka dirigenta -
Lastnosti - natančen opis Flat Ribbon Cable Multiple 26 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 10.0' (3.05m)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG Material dirigenta Copper, Tinned