AWHW2-14G-0202-T-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWHW2-14G-0202-T-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AWHW2-14G-0202-T-R
Proizvajalec / znamka: ASSMANN WSW Components
Opis izdelka CONN HEADER LO-PRO 2MM 14PS VERT
Podatkovni listi: AWHW2-14G-0202-T-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AWHW2-14G-0202-T-R
Številka dela AWHW2-14G-0202-T-R Proizvajalec ASSMANN WSW Components
Opis CONN HEADER LO-PRO 2MM 14PS VERT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5973 pcs Podatkovni list AWHW2-14G-0202-T-R.pdf
Voltage Rating - Prekinitev Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija - Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tray
Skupna dolžina kontakta - Druga imena AE10561
AWHW214G0202TR
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 14
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights -
Višina izolacije 0.226" (5.74mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti Keying Slot
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 14 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 1.5A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Brass
Dolžina stika - post 0.110" (2.79mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.157" (4.00mm)