AW12M6438BLH9S
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AW12M6438BLH9S
Proizvajalec / znamka: ATP Electronics, Inc.
Opis izdelka 4GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AW12M6438BLH9S
Številka dela AW12M6438BLH9S Proizvajalec ATP Electronics, Inc.
Opis 4GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1500 pcs Podatkovni list
Serija - Paket / primer 204-UDIMM
Velikost pomnilnika 4GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Memory Module 4GB 204-UDIMM
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AW12M6438BLK0S
AW12M6438BLK0S
Proizvajalci: ATP Electronics, Inc.
Opis: 4GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S
Na zalogi: 1415 pcs
Prenesi:
RFQ
AW12M6438BLF8M
AW12M6438BLF8M
Na zalogi: 1524 pcs
Prenesi:
RFQ
AW12M6438BLK0M
AW12M6438BLK0M
AW12M6438BLF8S
AW12M6438BLF8S
AW120KE
AW120KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 12 OHM 2.5W 10% RADIAL