AW12P7218BLK0S
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AW12P7218BLK0S
Proizvajalec / znamka: ATP Electronics, Inc.
Opis izdelka 4GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AW12P7218BLK0S
Številka dela AW12P7218BLK0S Proizvajalec ATP Electronics, Inc.
Opis 4GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 1092 pcs Podatkovni list
Serija - Paket / primer 240-UDIMM
Velikost pomnilnika 4GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Memory Module 4GB 240-UDIMM
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AW12P7218BLK0M
AW12P7218BLK0M
Proizvajalci: ATP Electronics, Inc.
Opis: MODULE DDR3L SDRAM 4GB 204SODIMM
Na zalogi: 1491 pcs
Prenesi: AW12P7218BLK0M.pdf
RFQ
AW12P7258BLF8M
AW12P7258BLF8M
Opis: 4GB 204 PIN REGISTERED ECC SO-DI
Na zalogi: 948 pcs
Prenesi:
RFQ
AW12P7258BLH9M
AW12P7258BLH9M
Na zalogi: 1164 pcs
Prenesi:
AW12P7218BLMAMW
AW12P7218BLMAMW
Opis: WT MODULE 4GB 240 PIN DDR3-1866
Na zalogi: 978 pcs
AW12S
AW12S
Proizvajalci: Amphenol Tuchel Electronics
Opis: CONN PLUG WEDGE 12POS GREEN
Prenesi: AW12S.pdf
Opis: 4GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI
AW12P7218BLH9S
AW12P7218BLH9S
AW12P7218BLK0MW
AW12P7218BLK0MW
Opis: WT MODULE 4GB 240 PIN DDR3-1600
Na zalogi: 920 pcs
Prenesi: AW12P7218BLK0MW.pdf
Na zalogi: 966 pcs
AW150K
AW150K
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 15 OHM 2.5W 10% RADIAL
Prenesi: AW150K.pdf
AW12P7218BLF8S
AW12P7218BLF8S
AW12P7218BLH9MW
AW12P7218BLH9MW
Opis: WT MODULE 4GB240 PIN DDR3-1333 U
Na zalogi: 920 pcs
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika