AW56M6438BKH9S
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AW56M6438BKH9S
Proizvajalec / znamka: ATP Electronics, Inc.
Opis izdelka 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AW56M6438BKH9S
Številka dela AW56M6438BKH9S Proizvajalec ATP Electronics, Inc.
Opis 2GB 204 PIN UNBUFFERED NON ECC S Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 3044 pcs Podatkovni list
Serija - Paket / primer 240-UDIMM
Velikost pomnilnika 2GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Memory Module 2GB 240-UDIMM
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AW56M7218BKF8M
AW56M7218BKF8M
Proizvajalci: ATP Electronics, Inc.
Opis: 2GB 204 PIN UNBUFFERED ECC SO-DI
Na zalogi: 1856 pcs
Prenesi:
RFQ
AW560KE
AW560KE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 56 OHM 2.5W 10% RADIAL