AY56P7268BKK0M
ATP Electronics, Inc.ATP Electronics, Inc.
ATP Electronics, Inc.
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AY56P7268BKK0M
Proizvajalec / znamka: ATP Electronics, Inc.
Opis izdelka 2GB 204 PIN ULP UNBUFFERED ECC M
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AY56P7268BKK0M
Številka dela AY56P7268BKK0M Proizvajalec ATP Electronics, Inc.
Opis 2GB 204 PIN ULP UNBUFFERED ECC M Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 2025 pcs Podatkovni list
Serija - Paket / primer 204-MiniUDIMM
Velikost pomnilnika 2GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
natančen opis Memory Module 2GB 204-MiniUDIMM
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AY56M7258BKK0M
AY56M7258BKK0M
Proizvajalci: ATP Electronics, Inc.
Opis: 2GB 204 PIN ULP REGISTERED MINID
Na zalogi: 1539 pcs
Prenesi:
RFQ
AY56P7268BKH9M
AY56P7268BKH9M
Opis: 2GB 204 PIN ULP UNBUFFERED ECC M
Na zalogi: 2172 pcs
Prenesi:
RFQ
AY56M7268BKF8M
AY56M7268BKF8M
AY56P7258BKF8M
AY56P7258BKF8M
AY56P7258BKK0M
AY56P7258BKK0M
AY56M7268BKH9M
AY56M7268BKH9M
AY56GKE
AY56GKE
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 5.6 OHM 4.5W 10% RADIAL
Prenesi: AY56GKE.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika