0101YA120JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0101YA120JAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0101YA120JAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 12PF 16V C0G/NP0 01005
Podatkovni listi: 1.0101YA120JAT2A.pdf2.0101YA120JAT2A.pdf3.0101YA120JAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0101YA120JAT2A
Številka dela 0101YA120JAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 12PF 16V C0G/NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena 478-6439-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 12pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric)
Zmogljivost 12pF Aplikacije General Purpose