02013J1R2ABWTR\500
AVX CorporationAVX Corporation
02013J1R2ABWTR\500 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02013J1R2ABWTR\500
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0201
Podatkovni listi: 02013J1R2ABWTR\500.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 02013J1R2ABWTR\500
Številka dela 02013J1R2ABWTR\500 Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5951 pcs Podatkovni list 02013J1R2ABWTR\500.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.05pF
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 1.2pF Thin Film Capacitor 25V 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 1.2pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
02013J1R2ABWTR
02013J1R2ABWTR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP THIN FILM 1.2PF 25V 0201