02015A8R2CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
02015A8R2CAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 02015A8R2CAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0201
Podatkovni listi: 02015A8R2CAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 02015A8R2CAT2A
Številka dela 02015A8R2CAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 736398 pcs Podatkovni list 02015A8R2CAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 8.2pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 8.2pF Aplikacije General Purpose