0201YD222MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0201YD222MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201YD222MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 16V X5R 0201
Podatkovni listi: 0201YD222MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0201YD222MAT2A
Številka dela 0201YD222MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 16V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 672173 pcs Podatkovni list 0201YD222MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 2200pF