0201ZJ1R2BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
0201ZJ1R2BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0201ZJ1R2BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 1.2PF 10V 0201
Podatkovni listi: 0201ZJ1R2BBSTR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0201ZJ1R2BBSTR
Številka dela 0201ZJ1R2BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 1.2PF 10V 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 333796 pcs Podatkovni list 0201ZJ1R2BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0201 (0603 Metric)
Druga imena Q5157380P delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.011" (0.28mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 1.2pF Thin Film Capacitor 10V 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 1.2pF