0306YC472KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0306YC472KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0306YC472KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 16V X7R 0306
Podatkovni listi: 1.0306YC472KAT2A.pdf2.0306YC472KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0306YC472KAT2A
Številka dela 0306YC472KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 16V X7R 0306 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153497 pcs Podatkovni list 1.0306YC472KAT2A.pdf2.0306YC472KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.61mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.032" L x 0.063" W (0.81mm x 1.60mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0306 (0816 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije Bypass, Decoupling