04023A2R4BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04023A2R4BAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023A2R4BAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.4PF 25V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.04023A2R4BAT2A.pdf2.04023A2R4BAT2A.pdf3.04023A2R4BAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 04023A2R4BAT2A
Številka dela 04023A2R4BAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.4PF 25V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.4pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 2.4pF