04023A560FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04023A560FAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023A560FAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 56PF 25V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.04023A560FAT2A.pdf2.04023A560FAT2A.pdf3.04023A560FAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023A560FAT2A
Številka dela 04023A560FAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 56PF 25V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 56pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca 04023A560FAT2A
Vodilni stil 0.022" (0.56mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 56pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis CAP CER 56PF 25V NP0 0402