04023C271KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04023C271KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023C271KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 270PF 25V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.04023C271KAT2A.pdf2.04023C271KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023C271KAT2A
Številka dela 04023C271KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 270PF 25V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 835895 pcs Podatkovni list 1.04023C271KAT2A.pdf2.04023C271KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 270pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 270pF Aplikacije General Purpose