04023C472KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04023C472KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023C472KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 25V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.04023C472KAT2A.pdf2.04023C472KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023C472KAT2A
Številka dela 04023C472KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 25V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3213171 pcs Podatkovni list 1.04023C472KAT2A.pdf2.04023C472KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 04023C472KAT2A-ND
04023C472KAT2A/10K
04023C472KAT2A\10K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 4700pF