04023J0R8BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J0R8BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023J0R8BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0402
Podatkovni listi: 04023J0R8BBSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023J0R8BBSTR
Številka dela 04023J0R8BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 0.8PF 25V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299623 pcs Podatkovni list 04023J0R8BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti RF, High Q, Low Loss natančen opis 0.8pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 0.8pF