04023J3R0BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J3R0BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023J3R0BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 3PF 25V 0402
Podatkovni listi: 04023J3R0BBSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023J3R0BBSTR
Številka dela 04023J3R0BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 3PF 25V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 330137 pcs Podatkovni list 04023J3R0BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 04023J3R0BBSTR-ND
04023J3R0BBSTR/5K
04023J3R0BBSTR\5K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 3pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 3pF