04023J3R6BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J3R6BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023J3R6BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 3.6PF 25V 0402
Podatkovni listi: 04023J3R6BBSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023J3R6BBSTR
Številka dela 04023J3R6BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 3.6PF 25V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 235924 pcs Podatkovni list 04023J3R6BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 478-4423-6 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 3.6pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 3.6pF