04023J3R9BBSTR
AVX CorporationAVX Corporation
04023J3R9BBSTR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04023J3R9BBSTR
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP THIN FILM 3.9PF 25V 0402
Podatkovni listi: 04023J3R9BBSTR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04023J3R9BBSTR
Številka dela 04023J3R9BBSTR Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP THIN FILM 3.9PF 25V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 347023 pcs Podatkovni list 04023J3R9BBSTR.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Serija Accu-P®
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 04023J3R9BBSTR-ND
04023J3R9BBSTR/5K
04023J3R9BBSTR\5K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti RF, High Q, Low Loss
natančen opis 3.9pF Thin Film Capacitor 25V 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 3.9pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
04023J3R9BBWTR
04023J3R9BBWTR
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP THIN FILM 3.9PF 25V 0402
Na zalogi: 307138 pcs
Prenesi: 04023J3R9BBWTR.pdf
RFQ
04023J3R9BBSTR\500
04023J3R9BBSTR\500
Proizvajalci: AVX Corporation