04025A150CAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025A150CAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04025A150CAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 15PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.04025A150CAT2A.pdf2.04025A150CAT2A.pdf3.04025A150CAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04025A150CAT2A
Številka dela 04025A150CAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 15PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 15pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca 04025A150CAT2A
Vodilni stil 0.022" (0.56mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 15pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.25pF
Opis CAP CER 15PF 50V NP0 0402