04025A151GAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025A151GAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04025A151GAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.04025A151GAT2A.pdf2.04025A151GAT2A.pdf3.04025A151GAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04025A151GAT2A
Številka dela 04025A151GAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 150PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose