04025A2R7BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025A2R7BAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04025A2R7BAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.04025A2R7BAT2A.pdf2.04025A2R7BAT2A.pdf3.04025A2R7BAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04025A2R7BAT2A
Številka dela 04025A2R7BAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.7PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 04025A2R7BAT2A-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 2.7pF