04025C102KAJ2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025C102KAJ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04025C102KAJ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.04025C102KAJ2A.pdf2.04025C102KAJ2A.pdf3.04025C102KAJ2A.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 04025C102KAJ2A
Številka dela 04025C102KAJ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 1000PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 1000pF