04025C470KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025C470KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04025C470KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 47PF 50V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.04025C470KAT2A.pdf2.04025C470KAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04025C470KAT2A
Številka dela 04025C470KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 47PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 978080 pcs Podatkovni list 1.04025C470KAT2A.pdf2.04025C470KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 478-11436-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 47pF Aplikacije General Purpose