04025U150FAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
04025U150FAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 04025U150FAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 15PF 50V NP0 0402
Podatkovni listi: 04025U150FAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 04025U150FAT2A
Številka dela 04025U150FAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 15PF 50V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 431855 pcs Podatkovni list 04025U150FAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 478-10141-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Ultra Low ESR natančen opis 15pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 15pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency