0402YA4R7DAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402YA4R7DAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402YA4R7DAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4.7PF 16V NP0 0402
Podatkovni listi: 1.0402YA4R7DAT2A.pdf2.0402YA4R7DAT2A.pdf3.0402YA4R7DAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0402YA4R7DAT2A
Številka dela 0402YA4R7DAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4.7PF 16V NP0 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 4.7pF ±0.5pF 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 4.7pF