0402YC153KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0402YC153KAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0402YC153KAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402
Podatkovni listi: 1.0402YC153KAT2A.pdf2.0402YC153KAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0402YC153KAT2A
Številka dela 0402YC153KAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2594514 pcs Podatkovni list 1.0402YC153KAT2A.pdf2.0402YC153KAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 0402YC153KAT2A/10K
0402YC153KAT2A\10K
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.015µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.015µF