05083C104KA16W
AVX CorporationAVX Corporation
05083C104KA16W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 05083C104KA16W
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 25V X7R 0508
Podatkovni listi: 05083C104KA16W.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 05083C104KA16W
Številka dela 05083C104KA16W Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 25V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5438 pcs Podatkovni list 05083C104KA16W.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.040" (1.02mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tray
Paket / primer 0508 (1220 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric) Zmogljivost 0.1µF