05083C472KAT2V
AVX CorporationAVX Corporation
05083C472KAT2V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 05083C472KAT2V
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 25V X7R 0508
Podatkovni listi: 05083C472KAT2V.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 05083C472KAT2V
Številka dela 05083C472KAT2V Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 25V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 196214 pcs Podatkovni list 05083C472KAT2V.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.030" (0.76mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.050" L x 0.079" W (1.27mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0508 (1220 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Zmogljivost 4700pF Aplikacije Bypass, Decoupling