05086C104KAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
05086C104KAT2S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 05086C104KAT2S
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0508
Podatkovni listi: 05086C104KAT2S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 05086C104KAT2S
Številka dela 05086C104KAT2S Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0508 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4531 pcs Podatkovni list 05086C104KAT2S.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.049" L x 0.079" W (1.25mm x 2.00mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0508 (1220 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) natančen opis 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0508 (1220 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije Bypass, Decoupling