06031C221KAZ2A
AVX CorporationAVX Corporation
06031C221KAZ2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06031C221KAZ2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 220PF 100V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.06031C221KAZ2A.pdf2.06031C221KAZ2A.pdf3.06031C221KAZ2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06031C221KAZ2A
Številka dela 06031C221KAZ2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 220PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija FLEXITERM®
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-6331-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 220pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 220pF