06031C222KAT7A
AVX CorporationAVX Corporation
06031C222KAT7A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06031C222KAT7A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2200PF 100V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.06031C222KAT7A.pdf2.06031C222KAT7A.pdf3.06031C222KAT7A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 06031C222KAT7A
Številka dela 06031C222KAT7A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2200PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 2200pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2200pF