06031C331K4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
06031C331K4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06031C331K4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 100V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.06031C331K4T2A.pdf2.06031C331K4T2A.pdf3.06031C331K4T2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06031C331K4T2A
Številka dela 06031C331K4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 330PF 100V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije Automotive