06032U6R2BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06032U6R2BAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06032U6R2BAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 6.2PF 200V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.06032U6R2BAT2A.pdf2.06032U6R2BAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06032U6R2BAT2A
Številka dela 06032U6R2BAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 6.2PF 200V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 344530 pcs Podatkovni list 1.06032U6R2BAT2A.pdf2.06032U6R2BAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.036" (0.91mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-10273-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Ultra Low ESR Stopnja napak -
natančen opis 6.2pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 6.2pF