06033C823K4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
06033C823K4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06033C823K4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.082UF 25V X7R 0603
Podatkovni listi: 06033C823K4T2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06033C823K4T2A
Številka dela 06033C823K4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.082UF 25V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731541 pcs Podatkovni list 06033C823K4T2A.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca 0.082µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - nizka frekvenca Automotive
Ocene AEC-Q200 Polarizacija 0603 (1608 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Številka izdelka proizvajalca 06033C823K4T2A Vodilni stil 0.035" (0.90mm)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - Razširjen opis 0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±10% Opis CAP CER 0.082UF 25V X7R 0603