06035A391K4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
06035A391K4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06035A391K4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 390PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.06035A391K4T2A.pdf2.06035A391K4T2A.pdf3.06035A391K4T2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 06035A391K4T2A
Številka dela 06035A391K4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 390PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 390pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 390pF