06035C271JAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
06035C271JAT4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06035C271JAT4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 270PF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.06035C271JAT4A.pdf2.06035C271JAT4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06035C271JAT4A
Številka dela 06035C271JAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 270PF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1445791 pcs Podatkovni list 1.06035C271JAT4A.pdf2.06035C271JAT4A.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 50V
Toleranca 270pF Debelina (maks.) X7R
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Serija - RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks Številka izdelka proizvajalca 06035C271JAT4A
Vodilni stil 0.035" (0.90mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 270pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±5%
Opis CAP CER 270PF 50V X7R 0603