06035C273J4Z4A
AVX CorporationAVX Corporation
06035C273J4Z4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06035C273J4Z4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.06035C273J4Z4A.pdf2.06035C273J4Z4A.pdf3.06035C273J4Z4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06035C273J4Z4A
Številka dela 06035C273J4Z4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.027UF 50V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija FLEXITERM®
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-7428-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination Stopnja napak -
natančen opis 0.027µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.027µF