06035G183MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06035G183MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06035G183MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.018UF 50V Y5V 0603
Podatkovni listi: 06035G183MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 06035G183MAT2A
Številka dela 06035G183MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.018UF 50V Y5V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4744 pcs Podatkovni list 06035G183MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.018µF ±20% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.018µF