06035U2R7BAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
06035U2R7BAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06035U2R7BAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.7PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.06035U2R7BAT2A.pdf2.06035U2R7BAT2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 06035U2R7BAT2A
Številka dela 06035U2R7BAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 2.7PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 819837 pcs Podatkovni list 1.06035U2R7BAT2A.pdf2.06035U2R7BAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.036" (0.91mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.060" L x 0.030" W (1.52mm x 0.76mm) Serija U
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Ultra Low ESR
Stopnja napak - natančen opis 2.7pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 2.7pF Aplikacije RF, Microwave, High Frequency