0603YA100J4T2A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YA100J4T2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603YA100J4T2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10PF 16V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.0603YA100J4T2A.pdf2.0603YA100J4T2A.pdf3.0603YA100J4T2A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603YA100J4T2A
Številka dela 0603YA100J4T2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10PF 16V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 10pF Aplikacije Automotive