0603YC104JAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
0603YC104JAT4A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603YC104JAT4A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.0603YC104JAT4A.pdf2.0603YC104JAT4A.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603YC104JAT4A
Številka dela 0603YC104JAT4A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1239128 pcs Podatkovni list 1.0603YC104JAT4A.pdf2.0603YC104JAT4A.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 478-7621-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose