0603YC104KAT4J
AVX CorporationAVX Corporation
0603YC104KAT4J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603YC104KAT4J
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.0603YC104KAT4J.pdf2.0603YC104KAT4J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603YC104KAT4J
Številka dela 0603YC104KAT4J Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.1UF 16V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5197 pcs Podatkovni list 1.0603YC104KAT4J.pdf2.0603YC104KAT4J.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.1µF