0603ZD224MAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
0603ZD224MAT2A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603ZD224MAT2A
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603
Podatkovni listi: 1.0603ZD224MAT2A.pdf2.0603ZD224MAT2A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603ZD224MAT2A
Številka dela 0603ZD224MAT2A Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 0.22UF 10V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5171 pcs Podatkovni list 1.0603ZD224MAT2A.pdf2.0603ZD224MAT2A.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.22µF