06123C472KAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
06123C472KAT2S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06123C472KAT2S
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 25V X7R 0612
Podatkovni listi: 1.06123C472KAT2S.pdf2.06123C472KAT2S.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 06123C472KAT2S
Številka dela 06123C472KAT2S Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 4700PF 25V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5309 pcs Podatkovni list 1.06123C472KAT2S.pdf2.06123C472KAT2S.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.56mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) Stopnja napak -
natančen opis 4700pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Zmogljivost 4700pF