06125A101KAT2V
AVX CorporationAVX Corporation
06125A101KAT2V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 06125A101KAT2V
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 50V NP0 0612
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 06125A101KAT2V
Številka dela 06125A101KAT2V Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 100PF 50V NP0 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4413 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry) natančen opis 100pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0612 (1632 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije Bypass, Decoupling