0612YC103KAT2S
AVX CorporationAVX Corporation
0612YC103KAT2S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0612YC103KAT2S
Proizvajalec / znamka: AVX Corporation
Opis izdelka CAP CER 10000PF 16V X7R 0612
Podatkovni listi: 0612YC103KAT2S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0612YC103KAT2S
Številka dela 0612YC103KAT2S Proizvajalec AVX Corporation
Opis CAP CER 10000PF 16V X7R 0612 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128812 pcs Podatkovni list 0612YC103KAT2S.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.037" (0.94mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0612 (1632 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
natančen opis 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0612 (1632 Metric) Zmogljivost 10000pF